EVENTS

EVENTS

  • Thu 12.12.2019 18:00
    (suomi) Royal Rangers. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Fri 13.12.2019 18:00
    (suomi) Loistava Joulu -musikaali. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Fri 13.12.2019 18:00
    Motor & Sport Action Club. Toimintakerho alakouluikäisille klo 18-20. Tarkemmat tiedot: facebook.com/MotorSportAC
  • Sun 15.12.2019 16:00
    (suomi) Seurakunnan joulujuhla: Loistava Joulu -musikaali. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Wed 18.12.2019 11:00
    (suomi) Päivärukous. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Wed 18.12.2019 19:00
    (suomi) Rukousilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Fri 20.12.2019 18:00
    (suomi) Rukoustunti. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 21.12.2019 19:00
    (suomi) Life-ilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 22.12.2019 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 22.12.2019 11:00
    Jumalanpalvelus. Marko Nuurkari, Tommi Törnroos, Sekstetti.
  • Wed 25.12.2019 16:00
    (suomi) Iltakirkko. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Fri 27.12.2019 18:00
    (suomi) Rukoustunti. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 29.12.2019 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 29.12.2019 11:00
    Jumalanpalvelus. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Fri 3.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustunti. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 4.1.2020 19:00
    (suomi) Life-ilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 5.1.2020 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 5.1.2020 11:00
    Communion service. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Mon 6.1.2020 11:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Mon 6.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Tue 7.1.2020 11:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Tue 7.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Wed 8.1.2020 11:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Wed 8.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Thu 9.1.2020 11:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Thu 9.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Fri 10.1.2020 11:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Fri 10.1.2020 18:00
    (suomi) Rukoustilaisuus. 
  • Sat 11.1.2020 10:00
    (suomi) Rukouspysäkki. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 11.1.2020 19:00
    (suomi) Pyhän Hengen täyteyden viikonloppu. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 12.1.2020 11:00
    (suomi) Pyhän Hengen täyteyden viikonloppu. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.