EVENTS

EVENTS

  • Fri 18.1.2019 18:00
    (suomi) Rukoustunti. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 19.1.2019 09:00
    (suomi) Lapsi- ja nuorisotyön turvakoulutus. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 19.1.2019 19:00
    (suomi) Life-ilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 20.1.2019 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 20.1.2019 11:00
    Jumalanpalvelus. Petri Harjula, Kerttu Tuomi, Temppelikuoro. Tilaisuuden jälkeen glögitarjoilu kirjakaupassa.
  • Sun 20.1.2019 11:30
    Pyhäkoulut lapsille. 
  • Tue 22.1.2019 19:00
    (suomi) Äijäilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Wed 23.1.2019 11:00
    (suomi) Päivärukous. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Wed 23.1.2019 19:00
    (suomi) Rukousilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Thu 24.1.2019 12:00
    (suomi) Päivätilaisuus. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Thu 24.1.2019 18:00
    Royal Rangers. Partion kaltainen kerho 7-15-vuotiaille klo 18-20.
  • Fri 25.1.2019 18:30
    MAX-evening. 6.-9.-graders, klo 18.30-21. Friends, competitions, action, suprises, food, message. Come along! Follow Max-ilta in ig & Fb.
  • Sat 26.1.2019 17:00
    (suomi) Raamattutunti. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sat 26.1.2019 19:00
    (suomi) Life-ilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 27.1.2019 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 27.1.2019 11:00
    Jumalanpalvelus. Marko Nuurkari, Tommi Törnroos, Sekstetti.
  • Sun 27.1.2019 11:30
    Pyhäkoulut lapsille. 
  • Wed 30.1.2019 11:00
    (suomi) Päivärukous. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Wed 30.1.2019 19:00
    (suomi) Rukousilta. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Thu 31.1.2019 12:00
    (suomi) Päivätilaisuus. 

    Sorry, this entry is only available in Finnish.

  • Sun 3.2.2019 10:00
    (suomi) Tervetuloa rukoilemaan!. 
  • Sun 3.2.2019 11:00
    Ehtoollisjumalanpalvelus. Petri Harjula, Taneli Hieta-Koivisto, mus. All Shall Praise.
  • Sun 3.2.2019 11:30
    Pyhäkoulut lapsille.